O blogu

WitajKamil Matysik! Nazywam się Kamil Matysik i zawodowo głęboko siedzę w branży e-commerce. Jeżeli lubisz dobrą herbatę to zapraszam do sklepu którego jestem współwłaścicielem – KrainaHerbaty.pl, a jeżeli potrzebujesz koszulkę z własnym nadrukiem to może Cię zainteresować moja druga działalność – CupSell.pl.

Nieruchomości stanowią moją pasję oraz sposób na inwestycje i zabezpieczenie przyszłości mojej rodziny (na ZUS nie bardzo liczę). Przeczytałem tysiące ogłoszeń, obejrzałem dziesiątki nieruchomości oraz do tej pory kupiłem pięć mieszkań (wciąż szukam kolejnych). Doświadczenie zbieram również towarzysząc przy transakcjach mojego brata i rodziców.

Po co piszę tego bloga? Aby niejako „zmusić się” do konkretnej analizy moich inwestycji, błędów które popełniam oraz mam nadzieję pomóc innym ich nie popełniać. Chcę aby blog ten był maksymalnie konkretny, dlatego też wszędzie gdzie będzie to możliwe posługiwać się będę przykładami z mojego otoczenia. Tak się szczęśliwie składa (był to w sumie jeden z powodów założenia bloga), że w przeciągu ostatniego czasu poza mną, również moja najbliższa rodzina oraz znajomi postanowili spróbować swoich sił na rynku nieruchomości – ich przykłady będę prezentował na blogu.

To moja pierwsza przygoda z blogowaniem, dlatego będę bardzo wdzięczny za wszelkie komentarze i wiadomości – zarówno te z pochlebstwami (:) ), jak i w których napiszecie mi gdzie się mylę, w czym nie mam racji. Każdy zostawiony komentarz będzie dla mnie dowodem na to… że ktoś to czyta – a to po prostu daje motywację do dalszego pisania 🙂

Pozdrawiam,
Kamil

 

Z formalnego punktu widzenia muszę zaznaczyć, że treści zawarte na tym blogu są wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Pamiętaj, że sam podejmujesz decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.